Art Navigator - sztuka i biznesSztuka dla firm i korporacji
 INDEXKATALOGBIZNESLINKSKONTAKT Deutsch Polski

NOVA W krajach anglosaskich szeroko rozpowszechnione jest pojęcie "Corporate Art". Jest to sztuka tworzona na potrzeby firm i korporacji, przeznaczona do prezentacji w przestrzeniach biurowych, salonach sprzedaży, restauracjach itd. Badania marketingowe dowodzą, że ma ona wymierny, pozytywny wpływ tak na klientów, jak i na pracowników firmy. Istnieją dwa główne typy corporate art - duże, bardzo dekoracyjne rzeźby, gobeliny i obrazy (najczęściej pejzaże lub abstrakcje), oraz małe formy plastyczne (grafika, martwa natura, rzeźba, plakat). Dostarczamy wszelkie tego typu dzieła, doradzimy jak najlepiej wkomponować je w otoczenie a także oferujemy sprawdzone w dziesiątkach obiektów systemy montażu i zawieszania. Wybierając ze strony głównej Art Navigatora odpowiednią kategorię (malarstwo, grafika, rzeźba, itd.) mogą Państwo przejrzeć naszą aktualną ofertę. W przypadku zamówień specjalnych, (możemy zrealizować prawie każde Państwa życzenie), prosimy o kontakt przez e-mail, lub telefonicznie - (0503) 718744. Nasi klienci to m.in. Prosper SA, Daewoo FSO, Giełda Papierów Wartościowych, Sąd Najwyższy, Gillette Poland SA, The Boston Consulting Group i inni.

Karol Strasburger na wernisażu w Warszawie Inwestowanie w dzieła sztuki to długoterminowa lokata kapitału pozwalająca niejednokrotnie osiągnąć zyski o wiele większe od giełdy, czy też lokat bankowych a także świetna forma promocji firmy, kreowania jej wizerunku, pokazania, że pracują w niej ludzie myślący nie tylko o pieniądzach. W Polsce aktywne są na tym polu głównie banki (Powszechny Bank Kredytowy, PKO BP, BRE Bank), firmy zagraniczne (Bayer, BASF, Amway, Zepter, Hogan & Hartson, BPP Polska) i konsultingowe (NICOM) a więc te, które jako klientów mają, lub pragną pozyskać osoby z elity społecznej. Duże nagłośnienie tych inicjatyw w mediach (prasa, TV) to w rzeczywistości darmowa reklama dla firm. Doradzimy Państwu co kupować, zorganizujemy promocję w mediach. Nasi klienci mają przez 24 godziny na dobę chroniony hasłem dostęp do informacji o możliwościach inwestycji w dzieła sztuki. Aby otrzymać osobiste hasło prosimy o kontakt.

 Dla kontrahentów lub pracowników znajdziemy odpowiednie prezenty (np. niedrogie oryginalne grafiki , wyroby z bursztynu) lub zorganizujemy imprezę promocyjną, o której będą pamiętać przez długie lata. Polecamy szczególnie zapoznanie się z ideą NOVA.

© Art Navigator